breadcrumbs_revolution_theme

''Закон про захист прав споживачів"

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, які не підлягають поверненню чи обміну. У документі зазначено таке: "Споживач має право обміняти

непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням". Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» затверджено Перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну/поверненню: парфумерно-косметичні вироби; засоби особистої гігієни; спідня білизна; дитячі товари; інструменти для манікюру та педикюру та інші товари, не пов'язані з асортиментом нашого інтернет-магазину.

  Процедура обміну чи повернення товару

Якщо ви отримали товар неналежної якості (відкрили упаковку та виявили виробничий шлюб) - надішліть нам на електронну пошту saleirma@gmail.com з позначкою «Повернення»: 1) фотографію товару, на якій видно шлюб/дефект, 2) фотографію етикетки та 3) фотографію упаковки. Упаковка повинна бути збережена в обов'язковому порядку, інакше обмін/повернення товару неможливий. Після цього зв'яжеться з вами наш менеджер для уточнення деталей.

  Повернення коштів

Кошти повертаються банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем. Повернення коштів займає в середньому до 5 робочих днів після отримання поверненого товару на склад.

   Ми рекомендуємо

При отриманні замовлення завжди уважно оглядайте придбання у присутності нашого кур'єра або співробітника Нової Пошти/Укрпошти/Meest Express/пункту самовивезення. Ви завжди можете оцінити товар візуально при отриманні, і якщо він вам не підходить, відмовитися. Товар не може бути повернутий після факту хоча б одноразового використання чи пошкодження упаковки. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки або отримання товару на Новій Пошті/Укрпошті/Meest Express/пункті самовивезення. Якщо ви прийняли замовлення, розплатилися, відпустили кур'єра, залишили поштове відділення або пункт самовивезення, це означає, що куплений товар повністю відповідає нашим обіцянкам та вашим очікуванням.